Unikalne wyroby biżuteryjne tworzone przez trendsetterów

Unikalne wyroby biżuteryjne tworzone przez trendsetterów

Czekolada z miętą, Rubinowy ekler, Sweet candy – to nie nazwy słodyczy zamawianych w kawiarni, tylko wyrobów biżuteryjnych zaprojektowanych przez trendsetterów, czyli twórców trendów. Ludzie ci tworzą oryginalne rozwiązania, z których początkowo korzystają nieliczni, a później są wykorzystywane przez wszystkich.

Noś to, czego nie mają inni

Noszenie biżuterii czy ubrań stworzonych przez autorów trendów to świetny sposób, by zwrócić na siebie uwagę. Takie wyroby są świetną propozycją dla tych, którzy lubią się wyróżniać i nie wstydzą się spojrzeń przechodniów mijanych na ulicach.

Rzeczy tworzone przez trendsetterów są inne pod wieloma względami. Krytycy doceniają je za jakość i staranne wykonanie. Oferowana przez niszowe butiki prowadzone przez trendsetterów odzież, biżuteria jest robiona ręcznie. To sprawia, że każdy element jest w niej dopracowany. Nie ma miejsca na fuszerkę.

Niepowtarzalny styl

Taki model produkcji sprawia, że wiele wyrobów twórców trendów jest unikalnychistnieje tylko jeden ich egzemplarz. To wielka wartość dla klientów, którzy nabywając torebkę, łańcuszek, bransoletkę, komodę, pierścionek, buty, żakiet czy tunikę, mają pewność, że nie spotkają nikogo ubranego w te same rzeczy.

W swojej twórczości trendsetterzy inspirują się niemal wszystkim. Obserwują, co nosi ulica i członkowie subkultur. Bywają w wielu nietypowych miejscach, dziwnych imprezach. Bardzo często eksperymentują, kierując się intuicją.

Comments are closed.