Water Park w Energylandii – pomysł na upalny weekend

Water Park w Energylandii – pomysł na upalny weekend

W upalne dni nic tak nie cieszy, jak odpoczynek nad wodą. Ciepły basen, zjeżdżalnie, fontanny czy bary z orzeźwiającymi koktajlami zapewnią mile spędzony czas dla całej rodziny. Na najmłodszych czekają zabawy z animatorami, a dorosłych wieczorne imprezy taneczne i odpoczynek w oświetlonym na kolorowo basenie

Wesołe miasteczko – pomysł na weekend

Rodzinny park rozrywki Energylandia, wśród swoich licznych atrakcji, oferuje gościom także możliwość korzystania z wodnej strefy. To idealny pomysł na spędzenie czasu w weekend, szczególnie jeśli zapowiada się upalna pogoda. W gorące dni, na powierzchni 1800 metrów kwadratowych można kąpać się w basenach, korzystać ze zjeżdżalni, leżaków, parasoli i barów na świeżym powietrzu. Dla gości przygotowane są także przestronne przymierzalnie oraz suszarki do włosów.

Atrakcje dla całej rodziny

Wodna strefa parku jest całkowicie bezpieczna i przyjazna dzieciom. Nad bezpieczeństwem zarówno najmłodszych gości, jak i ich opiekunów czuwają wykwalifikowani ratownicy. Na terenie wodnej strefy znajdują się 3 duże baseny z podgrzewaną wodą. W nich najmłodsi mogą bawić się na licznych zjeżdżalniach lub schładzać pod fontannami. Spędzenie czasu na basenie to także ciekawy pomysł na prezent urodzinowy dla dziecka.

Nad basenami odbywają się różnego rodzaju pokazy, a także taneczne zabawy prowadzone przez animatorów. Po intensywnej zabawie w wodzie można odpocząć na wygodnym leżaku, w cieniu słomianego parasola. Punkty gastronomiczne oferują smaczne dania i przekąski oraz orzeźwiające koktajle i napoje.

Nocne atrakcje parku wodnego

Atrakcją parku jest to, że z jego atrakcji można korzystać także po zmroku. Woda w basenach jest podświetlana na różne kolory. Na gości czekają imprezy muzyczne oraz nocne pokazy ognia. Park rozrywki to idealne miejsce zarówno dla całej rodziny, jak i grupy znajomych czy pary. Wieczorne spacery alejkami parku, relaks w basenie, zabawa przy dobrej muzyce i popijanie kolorowych drinków to także oryginalny pomysł na randkę.

Zobacz także: Energylandia pomysł na prezent dla miłośnika mocnych wrazeń

Comments are closed.