W dzisiejszych czasach, inicjowanie kontaktów, relacji czy nawet głębszych związków uczuciowych, nie jest niczym zaskakującym. Technologia i serwisy społecznościowe, a w ciągu ostatniego roku, pandemia i przymusowe przesiadywanie w domach, utrudnia poznanie kogoś na zewnątrz. Pozostają więc metody wirtualne. Jak poderwać dziewczynę na fb?

Trudno jednoznacznie odpowiedzieć na to pytanie, nawet, kiedy mamy do czynienia z kontaktem rzeczywistym, a co dopiero, kiedy nie widzimy drugiej osoby, nie słyszymy tonu jej głosu i nie jesteśmy w stanie wyczuć atmosfery, jaka się między nami buduje. Jest jednak kilka rzeczy, które mogą nam pomóc nie zepsuć wszystkiego na samym początku i zyskać jakąkolwiek szansę na powodzenie.

Przede wszystkim zainicjowanie kontaktu powinno wydawać się naturalne. Nie ma co silić się na żenujące teksty z internetu – znajdź coś, co was łączy (wspólni znajomi, jedna szkoła lub uczelnia, praca itd.) i nawiąż do tego. Najlepiej jest o coś zapytać albo poprosić o wyjaśnienie czegoś, to automatycznie wciągnie Was w naturalną dyskusję.

Dobry żart jest Twoim sprzymierzeńcem, ale uważaj, żebyś nie przesadził inie zrobił z siebie infantylnego klauna, z którym nie można porozmawiać poważnie. Wszystko z umiarem. Powinieneś też mieć w zanadrzu coś, co może zaimponować Twojej wybrance, zaskoczyć ją. Nie ma jednej odpowiedzi na pytanie, jak poderwać dziewczynę na fb, ale wiedząc jakich błędów unikać i tak zwiększasz swoje szanse już na starcie.

Kopiowanie zabronione