Odnalezienie tego najlepszego portalu randkowego nie należy do łatwych.W internecie znajduje się pełno stron, które zachęcają i zapewniają, że właśnie tam znajdziesz miłość swojego życia, lub najlepszą przygodę. Ale czym kierować się podczas wyboru strony?

Każda ze stron charakteryzuje się czymś innym. Jedna zachęca ilością zarejestrowanych użytkowników i bardzo dobrą opinią. Kolejna zachwyca łatwością obsługi, inna za to oferuje darmowe, lub bardzo tanie usługi. Ale czego tak na prawdę szukamy? Anonimowości i bezpieczeństwa, czy może wysokiej skuteczności? Poniżej ranking portali randkowych, który pozwoli wybrać ten najlepszy.

Sympatia

Portal chwali się dużą liczbą zarejestrowanych użytkowników i użytkowniczek, a około 75% umawia się na randki. Logowanie na stronie jest bezpieczne, a korespondencja anonimowa. Kolejną zaletą jest koszt miesięczny za prowadzenie konta, to zaledwie kilkanaście złotych. Nad funkcjonalnością portalu dba zespół obsługi klienta.

Tinder

To aplikacja randkowa, ciesząca się dużą popularnością na całym świecie. Jej zaletą jest skuteczność i szybkość w nawiązywaniu kontaktów, poprzez funkcję lokalizacji zarejestrowanych użytkowników w najbliższym otoczeniu. Aplikacja daje sygnał, kiedy w okolicy pojawia się pasujący do nas użytkownik. Aplikacja jest bezpieczna, wiadomości są anonimowe, rozmowa odbywa się na prywatnym czacie.

eDarling

Portal bardzo popularny pośród osób, które szukają drugiej połówki. Szczegółowa ankieta randkowa i test osobowości pozwalają na połączenie ze sobą najbardziej dopasowane osoby. Konto premium jest płatne. Portal zapewnia anonimowość wiadomości, oraz jest bezpieczny w logowaniu. Cieszy się dużą ilością połączonych par.

Dobranie idealnego portalu randkowego jest sporym wyczynem. Wszystko zależy od tego, czego tak naprawdę szukamy. Miłości, przygody, a może wakacyjnego flirtu? Wybór należy do nas, jednak warto opierać się na rankingu portali randkowych. Pomoże w wyborze bezpiecznego miejsca na odnalezienie miłości.

Kopiowanie zabronione